Neden Detoks

Detoks yapmak sindirim sisteminizi dinlendirir ve vücudunuzu yeniler! Detoks sırasında sindirim için enerji harcamadığınızdan dolayı bütün vücudunuzu dinlendirirsiniz. Yediğimiz işlenmiş gıdalar, hayvansal yağlar, şekerler, nikotin, kafein ve alkol vücudumuzu toksinler ile doldurur. Bu toksinler uzun süre vücudumuzda ve sindirim sistemimizde kalırlar. Toksinleri vücuttan atmanın en hızlı yolu, katı gıdalardan uzak durarak, vücudu arındırmak ve dinlendirmektir. Juice Detoksu sırasında vücudumuz ihtiyacı olan besinleri, vitaminleri, mineralleri ve enzimleri, organik, çiğ sebze ve meyvelerden alarak, kendini arındırır. Juice Detoksu sürecinde hücreleriniz yenilenir, canlanır. Juice detoksu sağlıklı bir şekilde kilo vermenize de yardımcı olur.

Kendinize juice detoksu ararken ORGANİK bir juice detoksunun önemini anlamak ivedidir çünkü juice sıkımında kullanılan konvansiyonel sebze ve meyvelerdeki ilaçlar ve kimyasal maddeler kanserojen olup, vücudunuza toksin yayarak zarar verirler.

Camba Juicery, organik detoks hazırlayan ve sertifikalı organik sebze ve meyve kullanan sayılı işletmelerden biridir.

Camba Detokslar

Detoks juicelarımız organik, soğuk sıkım ve çiğdir, ısı görmemiş ve pastörize edilmemişlerdir. İçlerinde bitki lifleri yoktur, böylece sindirim sisteminizi yormazlar. Her juice 1-2kg organik sebze ve meyveden elde edilir, dolayısı ile bol bol vitamin, enzim ve antioksidan içerir.

Her organik, çiğ, soğuk sıkım Camba Juice vücudunuzdaki bütün hücreleri besler ve vücudunuzu resetler.
Detoks için nasıl hazırlanmalısınız

Vücudu toksinlerden arındırdığından, detoks programının baş ağrısı ve bulantı gibi yan etkileri olabilir. Detoksa hazırlanmanın en iyi yolu detoks öncesi birkaç gün işlenmiş gıda, hayvansal protein, şeker, tuz, alkol, nikotin ve kafein tüketmemektir. Böylece detoksun yan etkilerini minimuma indirip, programdan daha iyi faydalanırsınız.

Detoks sırasında neler yapılmalıdır

Juice detoks gününüz bir bardak limonlu su içerek başlar ve özel hazırlanmış sebze suları içilerek devam eder. Gün içinde özel hazırlanmış juice'lar belirli aralıklar ile tüketilir. Vücudun bütün gece (12 saat) kadar dinlenmesi için, en son juice en geç 19 gibi tüketilmelidir. Detoks sırasında bol bol su içilmelidir.

Nasıl sipariş verilir

Detoks setinizi sipariş etmek için 0(212) 299 3313 arayın veya info@cambaorganik.com a email atın.

Detoks setinizi bir sonraki gün Camba Juicery den almak üzere, saat 14e kadar sipariş edebilirsiniz. Setinizi adresinize kargolamamızı tercih ederseniz lütfen 17tl kurye masrafını siparişinize ekleyin (emirgan-istinye-tarabya civarı kuryemiz 10TL dir)

Lütfen ödemenizi detoks setiniz gönderilmeden yapın. Havale bilgileri için tıklayın our account

BAŞLANGIÇ PAKETİ / günlük  55tl


• Seçeceğiniz 1 günlük 2 adet Juice ile ‘Başlangıç Paketi’

Bu pakette amaç daha önce hiç arınma deneyimlemediyseniz, sebze sularını deneyip hangi tatları sevdiğinizi keşfetmeniz. Önerimiz; normal yemeğe devam ederken şeker, kafein, alkol, nikotin gibi toksikleri de azaltmanız ve içtiğiniz bu tür sıvılar yerine juice koymanız. Bu paketi başlangıç olarak kullanabilir yada uzun süre gün içindeki sıvı tüketimini su ve juice şeklinde yapabilirsiniz. . Vücudunuza giren bu besin değeri yüksek sıvılara, en az 7 gün devam ederseniz enerji seviyenizde belirgin bir değişiklik olacaktır. 

Tavsiye edilen tüketim şekli;

- Sabah birşey yemeden önce su, ve sonrasında 1 Juice.

- Öğle ve akşam yemeği arasında ara öğün 1 Juice.

*1 günlük paketi tek siparişte son kullanma tarihi açısından maksimum 3 günlük gönderim yapılır. 

GEÇİŞ PAKETİ / 3günlük 162tl

 • Seçeceğiniz 3 günlük 2'şer adet Juice ile ‘Geçiş Paketi’

 • Bu paketle detoksa hazırlanmanız hedeflenmiştir. Gün içindeki sıvı tüketimini juice, bitki çayı ve su ile yaparken bir yandan da yiyeceklerinizde; unlu gıdalar, hayvansal yağlar, şeker, tuz olmamasına dikkat etmeniz önerilir. Ambalaj paket gıdalardan uzak durup, bol bol sebze yemeklerine yönelmeniz hatta çiğ sebze tüketmeniz, sonrasında yapacağınız arınma programına hazırlık olacaktır. 

  Aralarda suda beklemiş çiğ badem, ceviz, fındık gibi kuruyemişler yada taze mevsim meyveleri yenebilir. Başlangıç Paketi sonrası, 2 Geçiş Paketi üst üste alıp, önerilenlere uyduğunuz takdirde yenilenen enerjiniz yanında, canlanan cildinizde de gözle görülür bir parlaklık olacaktır. 

  Tavsiye edilen tüketim şekli;

  - Sabah bir birşey yemeden önce su, limonlu su ve sonrasında 1 Juice.

  - Öğle ve akşam yemeği arasında 1 Juice.


  *Geçiş Paketi, Detoks Paketi öncesi vücudu hazırlamak açısından veya sonrası normal yaşantıya geçiş için kolaylık sağlar. Detoks paketi almasanız bile 'Geçiş Paketi'ni kaç gün isterseniz tekrar edebilirsiniz. 

  *Tek siparişte son kullanma tarihi açısından maksimum 3 günlük gönderim yapılır.

  DETOKS PAKETİ / 3 günlük 325tl  veya 7 günlük 760tl

 • Seçeceğiniz günlük 2 Juice ve 2 Katı öğün ile ‘Detoks Paketi’. 
 • 'Detoks Paketi'ni 3 veya 7 gün yapabilirsiniz. Eğer öncesinde ve sonrasında 3 günlük 'Geçiş Paketi' alırsanız vücudun düzen değişikliklerine geçişi daha kolay olacaktır. Öğle ve akşam yemekleri katı öğün olarak, sabah ve ara öğünler sıvı olarak juice tüketimiyle sağlanır. Katı öğünlerin hepsi organik içerikli salatalardan oluşur. Mevsim sebzeleri, filizlenmiş gıdalar, çiğ kuruyemişler ve bakliyatların hepsi organik sertfikalıdır. Aynı şekilde sıvı öğünler de organik sertifikalı juice'lardan oluşur. Herşey sipariş verilen gün taze olan mevsim sebzeleriyle yapılır. Bu paketle, bol su ve bitki çayı içmeniz önerilir. Eğer ihtiyacınız olursa aralarda meyve ve çiğ kuruyemiş yemeniz uygundur ancak kilo kontrolü yapıyorsanız aşırı miktarda tüketmemeye özen gösterin. Vücudunuz için önemli ölçüde rahatlatıcı ve gözle görülür farklılıkların olacağı bir 10 gün için, spor yapmanız etkili olacaktır. Aynı zamanda zihinsel olarak da sakin kalmanız bu etkiyi arttırır. 

  Arınma vücudun besin değeri ihtiyacını karşılayarak, zehir ve toksinden temizlenmek anlamına gelir. Organik sertifikalı ürünlerle hazırladığımız yiyecek ve içecekler yüksek besin değeri taşıdığından, bu temizlik sırasında enerji kaybına sebep olmadan yaşantınıza devam edebilirsiniz**. Detoksun sonunda vücut büyük oranda arınıp alkalize olurken hücrelerimize bol miktarda oksijen gider. Bu da kurtulmak istediğiniz alışkanlıklarınızı daha kolay bırakmanıza destek olur. Bu bitkisel arınma sayesinde, sabah uyandıktan sonra gün boyu ihtiyacınız olan dinamik enerjiyi, saç ve cildinizdeki parlaklığı, daha dingin bir zihni deneyimleyebilirsiniz.

  Tavsiye edilen tüketim şekli;

  - Sabah birşey yemeden önce su, limonlu su ve sonrasında 1 Juice.

  - Öğlen 1 Salata

  - Ara öğün 1 Juice

  - Akşam 1 Salata

  *Tek siparişte son kullanma tarihi açısından maksimum 2 veya 3 günlük gönderim yapılır.

  ** Özel bir sağlık durumunuz varsa doktorunuza danışmadan bu programı yapmayınız.

  Sindirime Destek 29tl

  TREE HUGGER • Salatalık, ıspanak veya pazı, filizler, limon ve spirulina (deniz yosunu) içerir ve sabahları kalktığınızda yaşadığınız şişliği gidermek için etkilidir. Ayrıca, protein yüklüdür. Başlangıç paketinizdeki sabah seçeneğiniz bu olursa, akşamdan kalan herşeyi vücuttan atabilmek için sindirime destek olursunuz.

  Ek olarak 250ml Badem Sütü 18tl

  Gün içinde tüketmek ve açlığınızı bastırmak için paketinize bir badem sütü de ekliyebilirsiniz.  Badem sütümüz Camba yapımıdır ve organik sertifikalıdır.


  Organik Sertifikalı içerik

  • İçeriklerin hepsi 'Organik Sertifikalı' ürünlerdir.

  Camba Organik, juice ve katı öğünlerde kullandığı bütün sebze ve meyveleri organik sertifikalı olarak temin ediyor. Juice'lar Türkiye'deki ilk "Organik Sertifikalı Juice" olma özelliğini taşıyor. Detoks vücudun toksin ve kimyasallardan arınması anlamına geldiğinden, üzerinde tarım ilacı yada herhangi başka kimyasal olmayan gıdalarımızı güvenle tüketebilirsiniz. 

 • Camba Organik Juice Menü ve Detoks paketleri Bütünsel Sağlık Danışmanı Ceyda Tavukçular tarafından hazırlanmıştır. Ceyda Tavukçular, Hippocrates Sağlık Eğitmeni olup, uzmanlık alanı olan juice ve detoks konularında bireysel ve kurumsal danışmanlık vermektedir.