Neden Detoks

Detoks yapmak sindirim sisteminizi dinlendirir ve vücudunuzu yeniler! Detoks sırasında sindirim için enerji harcamadığınızdan dolayı bütün vücudunuzu dinlendirirsiniz. Yediğimiz işlenmiş gıdalar, hayvansal yağlar, şekerler, nikotin, kafein ve alkol vücudumuzu toksinler ile doldurur. Bu toksinler uzun süre vücudumuzda ve sindirim sistemimizde kalırlar. Toksinleri vücuttan atmanın en hızlı yolu, katı gıdalardan uzak durarak, vücudu arındırmak ve dinlendirmektir. Juice Detoksu sırasında vücudumuz ihtiyacı olan besinleri, vitaminleri, mineralleri ve enzimleri, organik, çiğ sebze ve meyvelerden alarak, kendini arındırır. Juice Detoksu sürecinde hücreleriniz yenilenir, canlanır. Juice detoksu sağlıklı bir şekilde kilo vermenize de yardımcı olur.

Kendinize juice detoksu ararken ORGANİK bir juice detoksunun önemini anlamak ivedidir çünkü juice sıkımında kullanılan konvansiyonel sebze ve meyvelerdeki ilaçlar ve kimyasal maddeler kanserojen olup, vücudunuza toksin yayarak zarar verirler.

Camba Juicery, organik detoks hazırlayan ve sertifikalı organik sebze ve meyve kullanan sayılı işletmelerden biridir.

Camba Detokslar

Detoks juicelarımız organik, soğuk sıkım ve çiğdir, ısı görmemiş ve pastörize edilmemişlerdir. İçlerinde bitki lifleri yoktur, böylece sindirim sisteminizi yormazlar. Her juice 1-2kg organik sebze ve meyveden elde edilir, dolayısı ile bol bol vitamin, enzim ve antioksidan içerir.

Her organik, çiğ, soğuk sıkım Camba Juice vücudunuzdaki bütün hücreleri besler ve vücudunuzu resetler.

Detoks için nasıl hazırlanmalısınız

Vücudu toksinlerden arındırdığından, detoks programının baş ağrısı ve bulantı gibi yan etkileri olabilir. Detoksa hazırlanmanın en iyi yolu detoks öncesi birkaç gün işlenmiş gıda, hayvansal protein, şeker, tuz, alkol, nikotin ve kafein tüketmemektir. Böylece detoksun yan etkilerini minimuma indirip, programdan daha iyi faydalanırsınız.

Detoks sırasında neler yapılmalıdır

Juice detoks gününüz bir bardak limonlu su içerek başlar ve özel hazırlanmış sebze ve meyve juiceları içilerek devam eder. Gün içinde özel hazırlanmış 6 şişe juice belirli aralıklar ile tüketilir. Vücudun bütün gece (12 saat) kadar dinlenmesi için, en son juice en geç 19 gibi tüketilmelidir. Detoks sırasında bol bol su içilmelidir.

Nasıl sipariş verilir

Rainbow Cleanse setinde 6 adet 500ml organik juice vardır. Go Green setinde ise 5 adet 500ml juice ve 1 adet 250ml fındık sütü vardır. Her detoks seti 135tl dir. İsteğinize göre bir, iki veya üç günlük bir detoks seçebilirsiniz.

Dilerseniz Rainbow Cleanse'de bir juice'unuzu 250ml organik fındık sütü ile değiştirebilirsiniz.  Veya juicelarınız ile beraber tüketmek üzere ekstra bir badem sütü veya fındık sütü sipariş edebilirsiniz. 

Detoks setinizi sipariş etmek için 0(212) 299 3313 arayın veya info@cambaorganik.com a email atın.

Detoks setinizi bir sonraki gün Camba Juicery den almak üzere, saat 14e kadar sipariş edebilirsiniz. Setinizi adresinize kargolamamızı tercih ederseniz lütfen 15tl kurye masrafını siparişinize ekleyin.

Lütfen ödemenizi detoks setiniz gönderilmeden yapın. Havale bilgileri için tıklayın our account

Rainbow Cleanse

Rainbow Cleanse mevsimsel detoks yapmak isteyen veya detoksu ilk defa deneyenler için tavsiye edilir. Yeme alışkanlıklarını düzeltme, şiddetli aşermeleri azaltma ve sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirme amaçlı, yüksek besinli bir juice detoksudur. Rainbow Cleanse sağlıklı bir zihni ve vücudu destekleyen bitkisel besinler, enzimler ve antioksidanlar ile yüklü bir detoks olup, sağlıklı kilo vermenize de yardımcı olur.

Mint Up

salatalık

elma

pazı

nane

limon

Fat Burner

portakal

greyfurt

salatalık

nane

marul

Immune Booster

havuç

elma

limon


Purple Rush

pancar

havuç

salatalık

maydanoz

limon

Gear Up

elma

salatalık

ıspanak

kereviz sapı

limon

zencefil*

Green Guru

salatalık

havuç

karalahana

ıspanak

maydanoz

limon

Go Green Cleanse

Go Green Cleanse derin bir detoksdur ve vücudunuzu klorofil ağırlıklı, kuvvetli bitki besinleri ile besler. Önceden detoks yapmış kişiler tarafından tercih edilmelidir. Daha derin bir detoks yapıp, işlenmiş gıdalar, şekerler, kafein, ve nikotinden arınmak isteyen kişilere yöneliktir. Go Green Cleanse vücudun alkali dengesini arttırıp, sağlıklı kilo vermeye de destek olur.

Cleanse & Detox

salatalık

marul

limon

kırmızı acı biber


Mint Up

salatalık

elma

pazı

nane

limon

Purple Rush

pancar

havuç

salatalık

maydanoz

limon

Ultimate Green

Karalahana veya ıspanak

kişniş

maydanoz

salatalık

limon

 Green Guru

salatalık

havuç

karalahana

ıspanak

maydanoz

limon

Fındık Sütü

fındık

vanilya

hindistan cevizi yağı

himalaya tuzu*

su