Cam Şişelerde Organik, Soğuk Sıkım Juicelar

Neden Juicing

Juicing de yemekler çiğnenmediği için yüklü miktarda meyve ve sebze hızlı ve kolay sindirilebilir bir şekilde sisteminize girer. Vücudunuzu yenilemek ve enerjinizi arttırmak için çok iyi bir yöntem olup, vücudunuza hızlıca vitamin, mineral ve antioksidan yükler ve karaciğer, bağırsak ve diğer organlarınızı toksinlerden arındırır.

Neden ORGANİK

Organik yiyecekler kimyasal gübre ve zirai ilaç kullanmadan yetiştirildiği için daha fazla vitamin ve mineral içermektedirler. Juicing yaparken organik juicing'in en önemli unsuruda meyve ve sebzelerin ilaçlı olmamasıdır, zira meyve ve sebzelere sıkılan zirai ilaçlar sağlığımıza ve çevremize zararlıdırlar.

Camba Juicery Istanbulda organik sertifikalı sebze suyu yapan tek yerdir. Camba Juicery de sadece sertifikalı organik sebze ve meyve kullanmaktayız. Kullandığımız sebze ve meyve mevsimsel ve yerel olduğundan, her zaman her sebze ve meyveyi bulamayabiliriz. 

Neden Soğuk Sıkım

Soğuk sıkım juicelar sebzeleri bıçaksız, ezerek ve sonrasında süzerek suyunu çıkarma metodudur. Klasik juicing metodunda sebzeler bir bıçak ile kesilir, ısınır ve içlerindeki vitamin ve minerallerin besin değerleri önemli miktarda azalır. Halbuki soğuk sıkım juicelar sağlığınız için vitamin ve mineral dolu olup, tadlarıda bir o kadar lezzetlidir!

Neden Cam Şişeler

Cam şişeler kokusuzdur, BPA gibi zararlı kimyasallar sızdırmazlar. Yani cam şişeler ile organik juicelarımızın içine herhangi bir kimyasal veya ilaç girmez, juicelarımızın tadı da bozulmaz. Cam şişeler 100% geri dönüştürülebilirler.

Müşteri sadakat programımız ile geri getirdiğiniz her şişe ile 1TL değerinde 1 puan kazanırsınız ve puanlarınız bir juice fiyatına geldiğinde bedava bir juice sizindir!

Organik Sertifikalı Camba Juices

Ultimate Green 500ml

karalahana veya ıspanak

kişniş

maydanoz

salatalık

limon

Cleanse & Detox 500ml

salatalık

marul

kırmızı acı biber

limon

Green Guru 500ml

salatalık

havuç

karalahana

ıspanak

maydanoz

limon

Mint Up 500ml

elma

salatalık

pazı

nane

limon

Purple Rush 500ml

pancar

havuç

salatalık

maydanoz

limon

Beet Up 500ml

pancar

elma

maydanoz

salatalık

limon

Immune Booster 500ml

elma

havuç

limon

Tree Hugger 500ml

salatalık

ıspanak veya pazı

filizler

limon

spirulina


Juice'unuza organik takviyeler ekleyebilirsiniz 

maca tozu, spirulina tozu, chlorella tozu, protein tozu (v), chia tohumu, keten tohumu, activated charcoal

Organik Sertifikalı Badem Sütü


Organik Badem Sütü 250ml

Organik badem

Himalaya tuzu

H2O

Fındık Sütü

Çukulatalı Fındık Sütü 250ml

Organik fındık

Organik çiğ kakao tozu

Organik tarçın

Hurma

Himalaya tuzu*

Su


Camba yemiş sütleri lezziz ve besini yüksektirler. Sütlerimiz ve smoothie lerimizde kullandığımız badem, fındık ve ek besinler (spirulina, maca tozu, protein tozu, akçaağaç şurubu, agave) ORGANİKTİR.

* organik sertifikalı olmayan ürünlerin yanında * işareti vardır

Juice Menülerimiz Hippocrates Sağlık Eğitmeni Ceyda Tavukçular tarafından  hazırlanmıştır