Cam Şişelerde Organik, Soğuk Sıkım Juicelar

Neden Juicing

Juicing de yemekler çiğnenmediği için yüklü miktarda meyve ve sebze hızlı ve kolay sindirilebilir bir şekilde sisteminize girer. Vücudunuzu yenilemek ve enerjinizi arttırmak için çok iyi bir yöntem olup, vücudunuza hızlıca vitamin, mineral ve antioksidan yükler ve karaciğer, bağırsak ve diğer organlarınızı toksinlerden arındırır.

Neden ORGANİK

Organik yiyecekler kimyasal gübre ve zirai ilaç kullanmadan yetiştirildiği için daha fazla vitamin ve mineral içermektedirler. Juicing yaparken organik juicing'in en önemli unsuruda meyve ve sebzelerin ilaçlı olmamasıdır, zira meyve ve sebzelere sıkılan zirai ilaçlar sağlığımıza ve çevremize zararlıdırlar.

Camba Juicery organik ve soğuk sıkım meyve suyu yapan sayılı yerlerden biridir. Camba Juicery de sadece sertifikalı organik sebze ve meyve kullanmaktayız. Kullandığımız sebze ve meyve mevsimsel ve yerel olduğundan, her zaman her meyve ve sebzeyi bulamayabiliriz. Organik olmayan ürünün yanında * işareti vardır.


Neden Soğuk Sıkım

Soğuk sıkım juicelar meyveleri ezerek ve sonrasında süzerek suyunu çıkarma metodudur. Klasik juicing metodunda juicelar ısınır ve içlerindeki vitamin ve minerallerin besin değerleri önemli miktarda azalır. Halbuki soğuk sıkım juicelar sağlığınız için vitamin ve mineral dolu olup, tadlarıda bir o kadar lezzetlidir!

Neden Cam Şişeler

Cam şişeler kokusuzdur. Organik, soğuk sıkım juicelarımızın içine herhangi bir kimyasal veya ilaç sızdırmazlar ve juicelarımızın tadını bozmazlar. Cam şişeler 100% geri dönüştürülebilirler.

Müşteri sadakat programımız ile geri getirdiğiniz her şişe ile 1TL değerinde 1 puan kazanırsınız ve puanlarınız bir juice fiyatına geldiğinde bedava bir juice sizindir!

Camba Juices

Cleanse & Detox

salatalık

marul

limon

kırmızı acı biber

Green Guru

salatalık

havuç

kara Lahana

ıspanak

maydanoz

limon

Gear Up

elma

salatalık

ıspanak

kereviz sapı

limon

zencefil*

Purple Rush

pancar

havuç

salatalık

maydanoz

limon

Beet Up

pancar

elma

kereviz sapı / maydanoz

salatalık

limon

Fat Burner

portakal

greyfurt (mevsimsel)

salatalık

nane

marul

Sweet Spice

havuç

elma

zencefil*

zerdeçal*

tarçın

Immune Booster

elma

havuç

limon

Ultimate Green

karalahana/ıspanak

kişniş/kereviz sapı

maydanoz

salatalık

limon

Citrus Sunrise

Portakal

Nar

Greyfurt

Limon

Zerdeçal*


Cold Stopper

Portakal

Greyfurt

Havuç

Zencefil*

Acı Pul Biber

Juice'unuza organik takviyeler ekleyebilirsiniz 

maca tozu, spirulina tozu, chlorella tozu, protein tozu (v), chia tohumu, keten tohumu, zerdeçal tozu, agave, bal, akçaağaç şurubu.

Camba Badem ve Fındık Sütleri

250ml şişelerde


Badem Sütü

Organik soğuk sıkım badem sütü (Camba yapımı)

Organik vanilla

Hurma*

Çukulatalı Fındık Sütü

Organik soğuk sıkım fındık sütü (Camba yapımı)

Organik çiğ kakao tozu

Organik tarçın

Hurma*

Himalaya tuzu*

Camba yemiş sütleri lezziz ve besini yüksektirler. Sütlerimiz ve smoothie lerimizde kullandığımız badem, fındık, meyve, sebze ve ek besinler (spirulina, maca tozu, protein tozu, bal, agave, akçaağaç şurubu) ORGANİKTİR.

* organik olmayan ürünlerin yanında * işareti vardır

Juice Menülerimiz Hippocrates Sağlık Eğitmeni Ceyda Tavukçular tarafından  hazırlanmıştır